O NAS

Nasza firma na przełomie lat 70 i 80 specjalizowała się w naprawie i wzmacnianiu ram samochodowych (od tego pochodzi nazwa naszej firmy SERWIS AUTO-RAMA).

W latach 90 nasza firma dzięki licznym szkoleniom na terenie Niemiec między innymi przy fabryce Volkswagena podjęła problem diagnostyki i naprawy skrzyń biegów manualnych i automatycznych.

Rozwój technologii i zapotrzebowanie na silniki diesla o dużej mocy zaowocował w turbosprężarki ze zmienną geometrią łopatek (VNT).

Większość tych turbosprężarek była w warunkach testowych bardzo wydajna, jednakże w praktyce okazało się inaczej. Od tego momentu nasza firma zaczęła szeroko pojętą diagnostykę silników TDI oraz regenerację turbosprężarek ze zmienną geometrią łopatek.

 

Dzięki wieloletniej kooperacji z wieloma firmami w kraju i za granica, nasza firma posiada duży magazyn z częściami zamiennymi do skrzyń, silników i turbosprężarek. Dzięki wieloletniej praktyce, nabywanej wiedzy, wieloletnim szkoleniom stworzyliśmy symulator do skrzyń biegów oraz zakupiliśmy maszyny czołowego producenta do profesjonalnej usługi wyważania i doważania turbosprężarek SCHENCK 110 Mbrs oraz TB Comfort

Aby nasza skuteczność, jakość i estetyka wykonanej usługi była na wysokim poziomie oraz czas wykonania usługi skrócić do minimum używamy automatów myjących ciśnieniowo, ultradzwiekowo. Aby poprawić efekt wizualny naszej regeneracji używamy komór do piaskowania i śrutowania.

 

Nasza firma świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej mechaniki i elektroniki samochodowej:

- DIAGNOSTYKA I REGENERACJA SKRZYŃ BIEGÓW MANUALNYCH I AUTOMATYCZNYCH
- DIAGNOSTYKA I REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
- DIAGNOSTYKA I REGENERACJA Silników benzynowych i diesla
- PEŁNA DIAGNOSTYKA URZĄDZENIEM VAS I VCDS SAMOCHODÓW Z GRUPY - VW AUDI SKODA SEAT
- CHIPTUNING
- SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO SKRZYŃ ORAZ SILNIKÓW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie powierzonego zadania. Ponad to jesteśmy w stanie na poczekaniu zdiagnozować i wycenić naprawę Twojego samochodu (po wcześniejszym umówieniu się). Jesteśmy firmą która wyznaje zasadę: „100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy”.

 

Przyjedź sprawdź i przekonaj się jacy jesteśmy naprawdę.

MY NIE UCZYMY SIĘ NAPRAWY NA TWOIM PRZYPADKU-JESTEŚMY W BRANŻY OD 30 LAT!! KAŻDA USŁUGA JEST POTWIERDZONA KOMENTARZAMI NASZYCH KLIENTÓW.